Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Serdivan ilçesi Bahçelievler Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Oldukça coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Alemdar, mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Programda Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman yer aldı.

YSK itirazları karara bağlıyor YSK itirazları karara bağlıyor

Sakaryayi Gelecege Tasiyacak Calismalar Icin Haziriz (3)
“SAKARYA’YI DAHA GÜZEL YARINLARA TAŞIYACAĞIZ”
AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, “Bahçelievler bize her zaman destek verdi ve yanımızda oldu. 15 yıldır Serdivan’da Yusuf başkanımız gurur duyulacak çalışmalara imza attı. 22 yıldır teşkilatımızın içinde olan Osman başkanımız da şimdi görevi aldığı yerden çok daha ileri taşıyacaktır. Bizler her iki başkan adayımızı da güçlü bir şekilde destekleyerek, Sakarya’yı daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.

Sakaryayi Gelecege Tasiyacak Calismalar Icin Haziriz (4)
“34 PROJEMİZLE İLÇEMİZİN HER NOKTASINA DOKUNACAĞIZ”
Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Serdivan’ın projelerle büyümeye devam edeceğini belirterek, “Hepinizden Allah razı olsun. Bu soğuk havada bizi coşkulu bir şekilde karşıladınız. Bizde bu coşkuya bu samimiyete layık olmaya çalışacağız. Seçimlere 13-14 gün kaldı. Serdivan’ı iyi biliyoruz. İnşallah Serdivan’ımızın 24 mahallesini kalkındırmaya devam edeceğiz. Biz projelerimizi hazırladık. Toplamda 34 projemizle ilçemizin her noktasına dokunacağız. Bugüne kadar Serdivan planlı ve doğru büyümeyle şehrin gözbebeği haline geldi. İnşallah yeni dönemde de bu büyüme devam edecektir. Bahçelievler mahallemiz bizi asla yalnız bırakmadı, yerel seçimlerde de bizi yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Sakaryayi Gelecege Tasiyacak Calismalar Icin Haziriz (2)
BAHÇELİEVLER’DEN TAM DESTEK
Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bu akşam kendi mahallemdeyim. Ben inanıyorum ki Bahçelievler bugüne kadar olduğu gibi yine bizi yalnız bırakmayacaktır. Bu davaya gönül vermiş herkes burada. Sizlerin burada olması bize büyük güç veriyor. Büyüklerimizin tecrübeleriyle bu dava için yıllardır mücadele ediyoruz. Şimdi ise Hamdolsun ki 35 yıldır siyaset yaptığım şehrimde başım dik geziyorum. Gittiğimiz her ilçede insanımızın samimiyetini heyecanını görüyorum” ifadelerini kullandı.

Sakaryayi Gelecege Tasiyacak Calismalar Icin Haziriz (5)
“SAKARYA’DA YENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGICINI YAPACAĞIZ”
Alemdar konuşmasını şu sözlerle sürdürdü, “Bugün buralardaysak sizlerin kıymetli desteği ile buradayız. Sizlere müteşekkirim. Allah hepinizden razı olsun. Sizlere mahcup olmamak için 15 yılda birçok projeyi hayata geçirdik. İlçemizin gelişmesi ve büyümesi için elimizden gelen gayreti gösterdik. Şimdi ise büyükşehir belediyesinde şehrimizin tamamına hizmet edeceğiz. İlk günkü heyecanımızı koruyarak daha güzel yarınlar için el birliği ile şehrimiz için çalışacağız. Seçime artık sayılı günler kaldı. İnşallah 31 Mart’ta sizlerin güçlü desteği ile Sakarya’da yeni bir dönemin başlangıcını yapacağız” dedi.

Sakaryayi Gelecege Tasiyacak Calismalar Icin Haziriz (6)