Osman çelik Haberleri

osman çelik haberleri ve güncel osman çelik gelişmeleri, osman çelik ile ilgili tüm video, osman çelik fotoğrafları ve osman çelik haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


SİYASET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile ilçe belediye başkanlarını konuk etti.

GÜNCEL

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik'e protokol, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların ziyaretleri sürüyor.

SİYASET

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik'e protokol, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

SPOR

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, projelerinden biri olan Serdivan Spor Kompleksi hakkında bir paylaşım yaptı.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik başkanlığında yeni dönemin ilk toplantısının gerçekleştirildiği Serdivan Belediye Meclisi’nde, 17 maddelik gündem değerlendirilerek karara bağlandı.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm İslam alemine barış, huzur ve sağlık temennisinde bulundu.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, tebrik çiçeği ve hediye gönderilmesi yerine bağış yapılmasını istedi.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanlığı'na seçilen Osman Çelik, bugün yapılan özel törenle mazbatasını aldı ve devir teslim töreni sonrası görevine başladı.

SİYASET

31 Mart'ta Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkanı olarak seçilen Osman Çelik bugün mazbatasını alıyor.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Kadir Gecesi vesilesiyle yayımladığı mesajda tüm İslam aleminin gecesini tebrik etti.

/**/