12:47 GÜNDEM

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, "Sağlık Hizmetleri Fiyatlandırma Komisyon Kararı" ile SUT değişikliğine yönelik tebliği bugünkü Resmi Gazete'de yayımladı.

11:15 EKONOMİ

Fahiş fiyata caydırıcı cezalar getirecek yeni yasa teklifi önümüzdeki hafta TBMM'ye gelerek görüşülecek.

11:07 GÜNDEM

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, koruyucu aile yanında bakımı sağlanan çocuk sayısının 10 bin 84’e ulaştığını bildirdi.

11:06 Yaşam

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş'ın kızı Betül Esra ile Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü'nün oğlu Emre, evliliğe ilk adımlarını attı.

10:58 GÜNDEM

Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneği (BULTÜRK) Genel Başkanı Rafet Ulutürk, BGSAM Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan ve BULTÜRK proje danışmanı Dr. Servet Çevik, Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan’ı ziyaret etti.

10:55 SAĞLIK

Türk Hekimler Birliği'nin İstanbul Tabip Odası Başkan Adayı Salih Aydın, göreve geldiklerinde siyasetle uğraşmayacaklarını, hekimlerin sorunlarını çözmeye çalışacaklarını, Türk milletine daha iyi sağlık hizmeti vermeye çalışacaklarını söyledi.

10:39 GÜNDEM

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, "İran'ın 15 Nisan'da İsrail'e fırlattığı füzeler, Malatya Kürecik'te bulunan radar üssü sayesinde erken tespit edilerek durduruldu " iddiasını yalanladı.

10:28 EKONOMİ

Türkiye’de Mart ayında yıllık enflasyon yüzde 68,5 olurken, tüm Afrika ülkelerindeki enflasyon oranlarından daha yüksek olarak istatistiki verilere yansıdı.

09:51 GÜNDEM

İçişleri Bakanlığı'nın 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği "Narkoçelik-13" operasyonunda 194 zehir taciri yakalandı.

08:51 Yaşam

Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun doğusunun yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği, diğer yerlerin parçalı az bulutlu ve güneşli geçeceği tahmin ediliyor.

/**/