Başkan Adayı Haberleri

Başkan Adayı haberleri ve güncel Başkan Adayı gelişmeleri, Başkan Adayı ile ilgili tüm video, Başkan Adayı fotoğrafları ve Başkan Adayı haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


SİYASET

Arifiye’de dördüncü kez belediye başkanlığına seçilen İsmail Karakullukçu gelen tebrikleri kabul ediyor.

SİYASET

Sakarya'da oy sayma işlemleri aralıksız devam ederken, Adapazarı Belediye Başkanı ve başkan adayı Mutlu Işıksu seçimi önde götürüyor.

GÜNCEL

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan’da oyunu kullandı.

SİYASET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek seçimler öncesi Sakaryalılara seslendi.

SİYASET

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Hayvan Rehabilitasyon Merkezi ve Hayvan Oteli Projesi’nin detaylarını paylaştı.

SİYASET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı'da vatandaşlarla buluştu.

SİYASET

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Kuruçeşme ve Arabacıalanı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

SİYASET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmalarına Serdivan ile devam etti.

SİYASET

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, seçim çalışmaları kapsamında iftar sonrası vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

SİYASET

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Kızılcıklı Mahallesi’nde iftar sonrası vatandaşlarla bir araya geldi.

SİYASET

Başkan Adayı Yusuf Alemdar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz ile Kaynarca Büyükyanık Mahallesi’nde coşkuyla karşılandı.

GÜNCEL

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Adayı Yusuf Alemdar’ın bu defa adresi Söğütlü Akçakamış Mahallesi oldu.

/**/