Cumhur ittifakı Haberleri

cumhur ittifakı haberleri ve güncel cumhur ittifakı gelişmeleri, cumhur ittifakı ile ilgili tüm video, cumhur ittifakı fotoğrafları ve cumhur ittifakı haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Poyrazlar Tabiat Parkı İşletmecisi Hakkı Tank, beraberindeki heyet ile Adapazarı Belediye Başkan Mutlu Işıksu'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SİYASET

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile ilçe belediye başkanlarını konuk etti.

GÜNCEL

Serdivan Belediye Başkanlığı'na seçilen Osman Çelik, bugün yapılan özel törenle mazbatasını aldı ve devir teslim töreni sonrası görevine başladı.

SİYASET

31 Mart'ta Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkanı olarak seçilen Osman Çelik bugün mazbatasını alıyor.

SİYASET

31 Mart Yerel Seçimlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Alemdar, koltuğu eski başkan Yüce'den teslim aldı.

SİYASET

31 Mart Yerel Seçimlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Cumhur İttifakı adayı Yusuf Alemdar, mazbatasını aldı.

SİYASET

Arifiye’de dördüncü kez belediye başkanlığına seçilen İsmail Karakullukçu gelen tebrikleri kabul ediyor.

GÜNDEM

31 Mart yerel seçimlerinin ardından, kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı'nın yeni seçilen Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, CHP'nin yapmış...

SİYASET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Karapürçek Çeşmebaşı ve Hocaköyü mahallelerini ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir...

SİYASET

Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, seçim çalışmalarına Rasimpaşa Mahallesi'nde bulunan Seçim İrtibat Bürosu'nun...

SİYASET

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı ilçesi Taşkısığı ve Çamyolu Mahallesi’nde düzenlenen miting programlarına katıldı.

GÜNCEL

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, SERMEK’te (Serdivan Meslek Edindirme Kursları) kursiyerlere misafir oldu.

/**/