AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Esentepe Mahallesi’nde iftar sonrası vatandaşlarla çay sohbetinde buluşan Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, “Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyoruz. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Dualarınızı kabul etsin” dedi.

Baskan Adayi Celik Esentepe De Vatandaslarla Bulustu (4)
"ÖNCE İNSAN, ÖNCE GÖNÜL"
Toplantıda konuşan Çelik, “Çocukluğumuzdan bugüne acı tatlı tüm izlerini sokaklarında bıraktığımız ilçemizin, Başkan Adayı olarak karşınızda olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim. Bu heyecanı hiçbir zaman kaybetmeden Serdivanımızın refahı, gelişimi için kullanarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürmek boynumuzun borcu. Biz hep böyle yan yana olacak; önce insan, önce gönül diyeceğiz. Serdivanımızda her mahallede her sokakta, insanlarımızı dinleyecek bugün de yarın da onlar için hizmet üreteceğiz" ifadelerini kullandı.

YSK itirazları karara bağlıyor YSK itirazları karara bağlıyor

Baskan Adayi Celik Esentepe De Vatandaslarla Bulustu (2)
“VATANDAŞIMIZIN İLGİSİNİ VE GÜVENİNİ KARŞILIKSIZ BIRAKMAYACAĞIM”
Serdivan’da her mahallede ve sokakta halkın nabzını tutarak, yerel yönetimde gerçekleştirecekleri hizmetleri anlatmaya odaklandıklarını kaydeden Çelik, “Mahalle ziyaretleri ve halkla diyalogumuzda oldukça önemli. Sağ olsun vatandaşlarımız da büyük teveccühle karşılıyorlar bizi. Biz de bu teveccühü karşılıksız bırakmayacağız. Allah’ın izni ve sizlerin de desteğinizle hizmetin ve ilginin en iyisini her zaman Serdivan’a getirmek konusunda bir kez daha söz veriyorum. Çünkü bizim insanımız en iyisini hak ediyor. Ramazan Ayının tüm güzelliklerini sizlerle birlikte yaşamayı arzu ediyor, duanızı ve desteğinizi bekliyorum." ifadelerini kullandı.

Baskan Adayi Celik Esentepe De Vatandaslarla Bulustu (3)