Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, mahalle ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Programlarına Erenler ilçesi ile devam eden Alemdar, burada Çaybaşı Yeniköy, Reşitbey ve Kamışlı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Programlarının ilk durağında Çaybaşı Yeniköy Mahallesi sakinleriyle buluşan Alemdar, ilçeler arasında şampiyon olan U-18 Çaybaşı Bekirpaşaspor sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (7)
BAŞKAN ADAYI ALEMDAR’A YOĞUN İLGİ
Akabinde Reşitbey Mahallesi ve Kamışlı Mahallesi’ni ziyaret eden Alemdar, esnaf ve kahvehaneleri ziyaret ederek görüş ve talepleri dinledi. Programlarda yoğun ilgiyle karşılanan Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan veİlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı eşlik etti.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (3)
CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ERENLER’DE BİRLİK VURGUSU
AK Parti İlçe Başkanı Ömer Barik, “Yusuf ve Rahmi başkanımızın ismi açıklandığında Erenler olarak en güçlü desteği vereceğimizin sözünü verdik. Sizlerden bu konuda büyük destek bekliyoruz. Cumhur İttifakı olarak geçmişte olduğu gibi 31 Mart seçimlerinden de en yüksek başarıyla çıkacağız” diye konuştu.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (6)
MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer ise, “Bizler Cumhur İttifakı’nın devamı için gece gündüz demeden uyum içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu uyum ve birlikteliği sizlerin kıymetli destekleriyle koruyup geleceğe taşıyacağız. İnşallah 31 Mart akşamı yeni bir zaferin başlangıcı olacaktır” dedi.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (4)
"31 MART ERENLER’İN ZAFER GECESİ OLACAKTIR"
Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, “Bu gece bize gönlünüzü açtınız hepinize teşekkür ederim. 31 Mart seçimleri Cumhur İttifakı’nın güçlü iradesinin sandığa yansıdığı Erenler’in ilçeler arasında birinci olacağı zafer gecesi olacaktır. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde bir tane kapalı spor salonu ve millet bahçesi kazandıracağız. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (1)
"16 İLÇEDE 672 MAHALLEMİZE HİZMET ETMEK İÇİN SAHADAYIZ"
Ziyaretlerde konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bu kardeşiniz sizlerin arasından çıktı. 15 yıl Serdivan’da milletimize hizmetler sunduk. Nasip oldu yıllar sonra yine sizlere hizmet sunmak için yola çıktık. Hamdolsun ilk günden bu yana çok güzel bir uyum ve birliktelikle süreci yürütüyoruz. İhtiyaçları, talepleri ve beklentileri biliyoruz. İnşallah gece gündüz demeden çalışacağız. Birlik ve beraberlikle 16 ilçemizde 672 mahallemize en iyi şekilde hizmet sunacağız” diye konuştu.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (5)
"ÇAYBAŞI VE YAKIN MAHALLELERİMİZİ DE KAPSAYACAK BÖLGESEL PARK YAPACAĞIZ"
Konuşmasının devamında gerçekleştirilecek projelere vurgu yapan Alemdar, “Çaybaşı ve yakın mahallelerimizide kapsayacak ölçekte bölgesel bir park yapacağız. İçerisinde kapalı spor salonu, basketbol sahası, oyun alanları, yürüyüş alanları bölge halkımızın nefes alabileceği bir tema park yapmak istiyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın, çiftçimizin yanında olacağız. Bu akşam bize gönlünü açan, samimiyetle karşılayan, dua ve destekleriyle güç katan herkese teşekkür ediyorum. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin” şeklinde konuştu.

Yusuf Alemdar Erenler Coskulu Karsilama (2)