Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik beraberindeki AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilatmensuplarıyla birlikte Kanada Özel Eğitim Uygulama 1. Kademe Okul Müdürü Salih Gökyokuş ve öğretmenlerden yapılan eğitimlerle ilgili bilgiler alırken bir yandan da görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Serdivanda Paylasmaya Iyilige Sevgiye Engel Yok (3)
ENGELLİLERE ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ MERKEZ
Konaklama ve bakım hizmetleri, tıbbi hizmetler, rehabilitasyon ve terapi, sosyal aktiviteler, aile iletişimi ve destek, hizmetlerinin bulunduğu Yaşlı ve Engelsiz Merkezi projesinden bahseden Çelik, “Yaşlı ve engelli bakım evlerini, yaşlı bireylerin veya engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve donatılmış tesisler olarak hayata geçireceğiz. Bakım evlerimizde fiziksel yardıma ve bakıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız için profesyonel hizmetler sunacağız.” dedi.

Serdivanda Paylasmaya Iyilige Sevgiye Engel Yok (2)
"BİR GÜLÜŞLERİ DÜNYALARA DEĞER"
Öğrencilerle sohbet edip çiçek ve hediye takdiminde bulunan Çelik, programla ilgili yaptığı açıklamasında, “İnşallah göreve geldiğimizde engelli kardeşlerimin, sevgili ailelerinin ve değerli eğitim kurumlarımızda görev yapan arkadaşlarımızın her tür sorunlarının giderilmesi, taleplerinin karşılanması için çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Sevgi her engeli aşar. Tüm engelleri el birliğiyle aşacak, gelecek güzel günleri birlikte kucaklayacağız. Onların bir gülüşleri bizim için dünyaya değer.” ifadelerine yer verdi.

“Birliktelikle şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştıracağız” “Birliktelikle şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştıracağız”

Serdivanda Paylasmaya Iyilige Sevgiye Engel Yok (4)