Osman Çelik, Serdivan Belediyesi’nde düzenlenen bir lansman etkinliğiyle projelerini tanıttı. İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan program, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, İl Başkanı Yunus Tever, milletvekilleri, oda başkanları, STK üyeleri ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

Çelik, projelerin hayata geçirilmesi için hükümetten büyük destek alacaklarını belirterek, “En büyük gayemiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi, insan şehrin, şehirde insanın aynasıdır ilkesiyle yola çıkarak Serdivan’ı bir aileye çevirmeyi çabalayacağız. Bu doğrultuda 31 Mart’tan itibaren vizyonumuzla ödün vermeden çalışmaya hazır ve kararlıyız” şeklinde konuştu.

Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım" Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım"

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ise konuşmasında, “Bugün bu güzel sunuma verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Maşallah Osman başkanım Serdivan’ı uçurdu, başkanın ellerine sağlık. Allah yolunuzu açık etsin” ifadelerini kullandı.

Alemdar sözlerine şunları ekledi: “Serdivan bizi hiç yalnız bırakmadı, inşallah şimdi de hem Osman başkana hem de bize yine yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Beş sene sonra Serdivan bir başka olacak.”

Osman Celik Proje Tanitim2

İl Başkanı Yunus Tever ise, “Osman başkanımız çok güzel bir hazırlık yapmış. Allah gücünüze güç katsın, Rabbim inşallah yolunuzu açık etsin. İnşallah bu 16 ilçemizde de bu hizmet kervanı Cumhur İttifakı ile birlikte devam edecek” dedi.

Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ise, “Osman başkanımla son bir haftadır yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Rabbime hamdolsun, bitti ve sizlere kavuştuk. Meselemiz dünyevi. Dolayısıyla sorunumuz sadece Serdivan almak değil, Serdivan’dan çok güçlü bir ses vererek dünyadaki zalimlere karşı durmaktır. Dolayısıyla 31 Mart günü sizlerden çok güçlü bir ses, çok büyük bir destek bekliyorum. 31 Mart’ta sizleri namazı kıldırmayı, âlimleri de eyvah dedirtmemeyi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

MKYK Başkanı Hülya Terzioğlu ise, “Ak Parti, içerisinde ahlak, adalet, hak, hukuk barındıran bir siyasettir ve başkan adaylarımızın bunları sizlere yaşatacağına inanıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız da idareciliğe belediyecilikle girmiştir. Bizler de bunların en güzel örneklerini ilimiz Sakarya’da yaşayıp göreceğiz. Ben adaylarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Osman Celik Proje2

Çelik’in açıkladığı projeler şöyle sıralandı:

Kütüphane Projesi
Mahalle Kültür Evi Projesi
Serdivan Spor ve Kamp Merkezi Projesi
Kırantepe Yamaç Paraşütü Merkezi
Serdivan Spor Kompleksi Projesi
Serdivan Park ve Yeraltı Otopark Projesi
Serdivan Seyir Terası Projesi
Yaşlı ve Engelsiz Bakımevi
Yazlık Ticaret Merkezi Projesi

Osman Celik Proje3
Hayvan Rehabilitasyon Merkezi
Açık Hava Arkeoloji Müzesi
Çark Caddesinin Düzenlenmesi ve Yenilenmesi
Teleferik Projesi
Mahalle Otoparkları ve Tanımlı Otopark Alanları Projesi
Yağmur Hasadı ve GES Projesi
Afet ve Acil Durum Üniteleri

Osman Celik Proje4

Öğrenci Çamaşırhaneleri Projesi
Serdivan Çevreyolu Projesi
Yeni İlçe Girişleri Projesi
Taktik Şehircilik Sokak Yayalaştırma Projesi
Taktik Şehircilik Tematik Sokaklar
Mahalle Spor Alanları

Osman Celik Proje5
Drift ve Drag Pisti Projesi
Kamp Alanları
Daha Yeşil Serdivan
Kent Ormanları
Bölgesel Parklar
Açık Alan Wi-Fi Hizmeti
Serdivan Cepte Mobil Uygulaması
Bakım Evleri/ www.sakaryapostasi.com

Osman Celik Proje6