İftar sonrası talep ve öneri dinlediler
Ramazan ayının manevi atmosferinden faydalanarak, iftar sonrası Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, beraberindeki AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat üyeleri ile birlikte Kızılcıklı Mahallesi’nde kahvehane ziyaretinde bulundu. Ziyarette, vatandaşlarla samimi bir ortamda bir araya gelen Çelik, vatandaşların beklenti ve taleplerini dinleyerek, ihtiyaçlarını daha yakından tanımak için uzun uzun sohbet etti.
Osman Celik Kizilcikli2

“Mahalle Kültür Evleri sosyalleşmeye katkı sağlayacak”
Vatandaşlara yeni dönem için hayata geçirecekleri projeleri anlatan Çelik, “Mahallelerimizde çok amaçlı kuracağımız kültür evlerinde hayata geçireceğimiz Çocuk Kreşleri önemli bir ihtiyaca cevap verecek. Ayrıca daha gelişmiş Meslek Edindirme Kurs alanları ve eğitimlerini de yine Mahalle Kültür Evlerinde hayata geçireceğiz. Mahalle Kültür Evlerinde ayrıca kız isteme, kına, nişan ve nikah törenlerinin gerçekleştirilebileceği salonlar bulunacak. Taziye geleneğimizi de bu kültür evlerinde tahsis edeceğimiz alanlarda gerçekleştireceğiz. Her mahallemiz bizim için çok kıymetli. Mahallelerimizin kalkınması ve en iyi hizmetleri alması için yeni dönemde hep birlikte daha çok çalışacak ve en güzel projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

“Yeni bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” “Yeni bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

Osman Celik Kizilcikli3

Osman Celik Kizilcikli6

Osman Celik Kizilcikli4