Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarına yüksek tempoda devam ediyor.

Isiksu Ile Mahalle Mahalle Adapazari (2)
Işıksu, Kömürlük, Demirbey, Poyrazlar, Çerçiler, Çökekler ve Taşlık mahalle sakinleriyle buluşarak çalışmaları konuştu. Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ve Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ile teşkilat mensupları eşlik etti. 

Isiksu Ile Mahalle Mahalle Adapazari (3)
“ADAPAZARI İÇİN GAYRETE DEVAM”
Programları değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz. Biz, istişaremizle, dayanışmamızla, birlik ve beraberliğimizle, insan odaklı hizmetlerimizle yolumuza devam ediyoruz. Mahallelerimiz için çok çalıştık, çalışıyoruz ve bunu kıymetli hemşehrilerimizle birlikte yapıyoruz. Her daim birlikteyiz, her konuyu konuşuyoruz, ihtiyaçları hızla gidermek için çok çalışıyor ve hemşehrilerimizin yüzünü güldürüyoruz. Allah hepsinden razı olsun. İnşaallah yeni dönemde de bu değeri ölçülemez birliğimizle daha güzel yarınları beraber inşa etmeye devam edeceğiz. Adapazarı için gayrete, çalışmaya, başarıya ve berekete devam. Hep birlikte Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı. 

Isiksu Ile Mahalle Mahalle Adapazari (4)
“TEVECCÜHE LAYIK OLMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM”
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise, “Mahallelerimizde Mutlu Işıksu Başkanımıza ve bizlere gösterilen ilgi ve teveccühe layık olma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İnşallah seçimlerden hedeflediğimiz en yüksek oyu alarak mahallelerimizde AK Belediyecilik hizmetlerini sürdürmekte hazırız ve kararlıyız. Hep birlikte çok çalışmaya devam.” diye konuştu.

Isiksu Ile Mahalle Mahalle Adapazari (5)