Adapazarı belediye Haberleri

adapazarı belediye haberleri ve güncel adapazarı belediye gelişmeleri, adapazarı belediye ile ilgili tüm video, adapazarı belediye fotoğrafları ve adapazarı belediye haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


SİYASET

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan adayı Mutlu Işıksu, ailesi ile birlikte oyunu kullandı.

SİYASET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Yaşam

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Ramazan ayında 600 hanede iftar sofrasında olacaklarını duyurdu.

SİYASET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Yenigün Mahallesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya katıldı.

SİYASET

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, 15 Temmuz Camili mahallesinde sahada ayak basmadık yer...

SİYASET

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı ilçesi Taşkısığı ve Çamyolu Mahallesi’nde düzenlenen miting programlarına katıldı.

SİYASET

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, saha ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

GÜNCEL

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, yarıyıl tatilinin ardından ders başı yapan öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

SİYASET

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Tarihi Uzun Çarşı esnafı ve Çark Caddesi esnafını...

SİYASET

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar ile birlikte Sakarya Berberler Odası esnafı...

GÜNCEL

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Yusuf Özden, Sakarya Orman Bölge Müdürü Önder Terzi'yi makamında ziyaret etti.

SİYASET

2019 yerel seçimlerde aday adayı olan Aydoğan Arslan, İYİ Parti'den istifa ettiğini duyurdu.

/**/