Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ile birlikte 15 Temmuz Camili Mahallesi’ndeydi.

Isiksu Ve Inci Camili Ziyareti (3)
Sabah namazını 15 Temmuz Camii’nde kılan Başkan Işuksu ve İnci cemaatle bir araya geldi. İnci ve Işıksu daha sonra Adapazarı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 15 Temmuz Camili Yeni Muhtarlık Binası ile 15 Temmuz Camili-Karaman Pazar Yeri’ndeki açılış hazırlıklarını inceledi.

Işıksu ve İnci son olarak Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı merhum Fikri Arslan’ın Adapazarı Belediyesi Meclisi kararıyla isminin verildiği sokakta, Arslan ailesi ve sokak sakinleriyle bir araya geldi. Milletvekili İnci, gerçekleştirilen çalışmalar ve vefalı hizmeti için Işıksu’yu tebrik etti. 

Isiksu Ve Inci Camili Ziyareti (1)
“YENİKENT BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
Yenikent Bölgesi’nde önemli çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Işıksu, ziyaret programını değerlendirerek, “Kıymetli Milletvekilimiz Ali İnci ve İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile birlikte değerli hemşehrilerimizle buluştuk, kendilerine teşekkür ediyorum. Yenikent, bizim göz bebeğimiz. Bölgemizdeki mahallelerimizin ihtiyaçlarını gideren, insan odaklı çok çalışmamız oldu. Mahallemi Güzelleştiriyorum, Çocuk Hakları Sokağı ve Çocuk Hakları Adası, Kreş ve Gündüz Bakımevi, Sıfır Atık, 15 Temmuz Camili Yeni Muhtarlık Binası olmak üzere birçok proje ve çalışmayı hayata geçirdik. 15 Temmuz Camili-Karaman Pazar Yeri’ni tamamladık, açılışa hazırlıyoruz, Adapazarı’mıza çok yakıştı. Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikri Arslan ağabeyimiz Yenikent Bölgemizin sevilen isimlerindendi, Rabbim rahmet eylesin. Fikri Arslan Sokak için meclis kararı almıştık. Arslan Ailemizle Fikri Arslan Sokak'ta buluştuk. Vefamızla, gayretimizle hizmetlerimiz artarak devam edecek. Muhabbetimiz hep daim olsun, güzellikler hep bizimle olsun inşallah. Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı. 
Isiksu Ve Inci Camili Ziyareti (2)