Olay, 17 Aralık gece saat 01.10 sıralarında Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan alkollü eğlence mekanının içerisinde meydana gelmişti. İddiaya göre, aynı cadde üzerinde bulunan iki ayrı eğlence mekanının kapanması sonrasında sahipleri ve çalışanları arasında müşteri mevzusu yüzünden tartışma çıkmış ve tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmüştü.

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (7)
1 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ
İki tarafın birbiriyle girdiği ve dakikalarca süren silahlı çatışma esnasında 21 yaşındaki Ahmet Toykar hayatını kaybederken, M.Ş., C.Y., N.C., B.G., İ.K. ve T.K. isimli 6 kişi de yaralanmıştı.

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (1)
20 GÖZALTI
Konuya ilişkin geniş çaplı inceleme başlatan polis ekiplerince 6’sı hastanede tedavi altında olmak üzere toplam 20 şüpheliyi gözaltına almıştı. Şüphelilerden 14’ü, Asayiş Şube Müdürlüğü’nde tamamlanan işlemleri sonrasında geniş güvenlik önlemleri alınarak adliyeye sevk edilirken, 2’si adli kontrol şartıyla olmak üzere serbest bırakılmıştı.

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (3)
ADLİ KONTROL
Ayrıca hastanede gözaltında bulunan 6 şüpheliden 3’ü de tedavilerinin ardından adliyeye sevk edilirken adli kontrolle serbest kalmışlardı.

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (2)
TUTUKLANDI
Geçtiğimiz günlerde ise tedavisi tamamlanan bir şüpheli adli kontrolle serbest bırakılırken, son olarak hastanede gözaltında bulunan İ.K. ise tedavisinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (4)
FİRARİ YAKALANDI
Öte yandan olayın ardından firar eden U.K. isimli şahıs ise dün akşam saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındığı öğrenildi.  / MedyaDetay.com 

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (6)

eglence_mekaninaki_silahli_catisma_olayiyla_ilgili_yeni_gelisme (5)