Asayiş şube müdürlüğü Haberleri

asayiş şube müdürlüğü haberleri ve güncel asayiş şube müdürlüğü gelişmeleri, asayiş şube müdürlüğü ile ilgili tüm video, asayiş şube müdürlüğü fotoğrafları ve asayiş şube müdürlüğü haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrol ve denetimlerde çok sayıda mühimmat ve çalıntı mal ele geçirilirken, 47 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da eğlence mekanında oryantallik yapan 30 yaşındaki kadını, yaşadığı apartta silahla vurarak öldürdükten sonra karakola teslim olan şahıs adliyeye sevk...

ASAYİŞ

Sakarya’da eğlence mekanında çalıştığı öğrenilen kadın, erkek arkadaşı tarafından evinde silahla vurularak öldürüldü.

ASAYİŞ

Araç dolandırıcılarına yönelik aralarında Sakarya'nın da bulunduğu 5 ilde düzenlenen operasyonda 23 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Sakarya’da eski kız arkadaşı ile birlikte ağabeyi ve eşinin bulunduğu otomobile kurşun yağdıran saldırgan, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya merkezli 4 ilde gerçekleştirilen 10 milyon liralık nakliye dolandırıcılığında suçüstü yakalanan 8 kişiden 4'ü tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da 1 kişinin silahla vurulması olayına ilişkin gözaltına alınan 3 kişiden 1'i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmalarda toplamda 47 yıl 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.B.S (25) isimli şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

İl Jandarma Komutanlığı tarafından şehir genelinde asayiş, uyuşturucu ile mücadele, terör ile mücadele ve trafik alanında yapılan çalışmaları tek tek...

/**/