Kavga Haberleri

kavga haberleri ve güncel kavga gelişmeleri, kavga ile ilgili tüm video, kavga fotoğrafları ve kavga haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da bir kafede husumetli iki grup arasında çıkan kavgada masa ve sandalyeler havada uçuşurken, kavgayı polisler güçlükle ayırdı.

ASAYİŞ

Sakarya'da bir düğünde çıkan tartışmanın birden büyümesi ile çıkan satır, bıçak ve sopalı kavgada 4 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da aralarında tartışma çıkan tartışmanın büyümesi üzerine 2 grup birbirlerine silahla ateş etti.

ASAYİŞ

Sakarya'da çıkan kavgada hayatını kaybeden 24 yaşındaki gencin ölümüne ilişkin olayın şüphelisi ve kavgaya karışan 3 kişi tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da çıkan kavgada göğsünden bıçaklanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 24 yaşındaki gencin ölümüne ilişkin olayın şüphelisi ve kavgaya karışan...

ASAYİŞ

Sakarya'da 18 yaşındaki gencin hayatını kaybettiği ve kız meselesi sebebiyle çıkan kavgada gözaltına alınan 4 kişi serbest kaldı.

ASAYİŞ

Sakarya'nın Hendek ilçesinde çıkan kavgada göğsünden bıçaklanan 24 yaşındaki genç, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. İki gün önce de aynı ilçede...

GÜNCEL

Sakarya'da kız meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada hayatını kaybeden 18 yaşındaki genç son yolculuğuna uğurlandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da kız meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada 7 genç birbirine girerken, bıçakların çekildiği olayda 18 yaşındaki bir genç hayatını...

ASAYİŞ

Sakarya’da kurulan kapalı pazaryerinde iki kişi arasında alacak-verecek mevzusu sebebi ile kavga çıkarken, çıkan arbede esnasında 1 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde düğün sonrası çıkan kavgada bir kadın silahla vurularak yaralandı. Olayla ilgili 6 şüpheli gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Sakarya'da esnaf arasında çıkan kavgada B.Y. isimli esnafın oğlu babasıyla kavga eden B.N. isimli esnafı pompalı tüfekle vurdu.

/**/