Tartışma Haberleri

tartışma haberleri ve güncel tartışma gelişmeleri, tartışma ile ilgili tüm video, tartışma fotoğrafları ve tartışma haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Adapazarı’nın en işlek yerlerinden biri olan Çark Caddesi’nde iki gurup arasında çıkan kavgada tekme, tokat ve yumruklar havada uçuştu. Sokak...

ASAYİŞ

Sakarya’da tartıştığı kişi tarafından tüfekle vurulan 45 yaşındaki adam, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakaryalı Milli sporcu, Sakarya Nehri'nde kendini asarak intihar ederken, hastaneye kaldırılan genç sporcu yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ASAYİŞ

Sakarya'da baba-oğul arasında çıkan tartıma kavgaya dönüşürken, kavgada 22 yaşındaki Z.A. babasını bıçakladı.

GÜNCEL

2016 yılında son bulan yaz saati uygulaması her sene olduğu gibi yine tartışılmaya başlanırken, konu ile ilgili son noktayı ise...

GÜNDEM

Yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla tartışmalara neden olan AK Partili vekillere "Herkes sizi izliyor, adımlarınıza dikkat edin" uyarısı gitti.

ASAYİŞ

Sakarya’da alacak verecek meselesi sebebiyle çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle iki kişi silahla vurularak yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da bir düğünde gençler arasında başlayan sözlü tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

ASAYİŞ

Sakarya’da sürücüler arasında çıkan ve elinde balonuyla olayın ortasında kalarak ağlamaya başlayan çocuğa aldırış etmeden devam eden kavga kameraya yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Hendek ilçesinde çıkan tartışmada, saldırgan şahsın silahından çıkan kurşun, yoldan geçen başka bir kişinin yaralanmasına neden oldu.

ASAYİŞ

Sakarya'da 3 kişinin hayatını kaybettiği, 1 kişinin ise yaralandığı aile katliamında yeni detaylar ortaya çıktı.

/**/