Başkan adayı Osman Çelik, Serdivan ilçesinde Mehmet Demir İlkokulu, Aydın Gürdamar Ortaokulu, Şehit Fethi Sekin ilkokulu, Serdivan Anadolu Lisesi ve Sakarya Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek sanattan kültüre, eğitimden spora, bilimden teknolojiye çocuklara yönelik verilen eğitimlerle ilgili detaylı bilgiler alıp fikir alışverişinde bulundu.
Okil Ziyareti5

Her fırsat bulduklarında öğrencileri ziyaret ettiklerini belirten Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, “Okullarımızı ziyaret ederek öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle sohbet etme imkânı bulduk. Kendilerini hangi alanlarda geliştirebilmeleri için neler yapmaları gerektiği hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bizimle her birini not aldığımız ve dikkatle dinlediğimiz taleplerini ve kıymetli görüşlerini paylaştılar. Bizler de eğitim alanında gerçekleştirmeyi planladığımız çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak adına göreve geldiğimizde belediye olarak imkânlarımız dâhilinde her konuda öğretmenlere ve öğrencilerimize destek vermek boynumuzun borcu” diye konuştu.
Okil Ziyareti6

Okul ziyaretlerinde Çelik’e AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayları eşlik etti.

Okil Ziyareti3

Okil Ziyareti2

Okil Ziyareti4

Okil Ziyareti7

Okil Ziyareti8