Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde kadınlar grubunu lider olarak tamamlayıp play-off'a katılma hakkı kazanan Sakarya Voleybol takımını yoğun antrenman döneminde ziyaret eden Başkan Adayı Çelik,kulüp yöneticileri ve hocalardan takım hakkında bilgiler alarak, oyuncuları ile sohbet etti.

2-1103Gençleri Spora Yönlendireceğiz

Filenin “Sakaryalı”Sultanları ile bir araya gelmekten mutluluk duyduk. Spor insanın fiziksel ve ruhsal yapısının gelişimde önemli bir etken. Aynı zamanda benzersiz bir sosyalleşme aracı. İnşallah Sakarya’nın Sultanları ileride ülkemizin gurur kaynağı Filenin Sultanlarının arasında yer alacaklar. Bizler de halkımızın desteğiyle göreve geldiğimizde gençlerimizi spora yönlendirmek için yatırım ve desteklerimizi artıracağız. Oyuncularımızın ve hocalarımızın başarılarının devamını diliyorum. Bu başarılara bir üst lige çıkmak yakışır.” ifadelerini kullandı.

2-1103

Öğretmenlerin Türkiye Yüzyılında Rolü Büyük

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Serdivan Kapalı Spor Salonu’na yapmış olduğu ziyarette Beden Eğitimi Öğretmenlerine "Öğretmenlerimiz Türkiye Yüzyılı’nın inşasında önemli rol oynayacak. Spordan sanata, bilimden tarihe tüm alanlarda geleceğimiz dediğimiz evlatlarımız sizlere emanet. Bizler de sizlerin refah içerisinde görevinizi ifa etmeniz için elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu.