Toplantıda, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, onların beklenti ve önerilerini de not aldı.

"ÜRETMEK İÇİN BURADAYIZ"
Çelik, katılımcılara göreve geldiklerinde gerçekleştirecekleri yönetimdeki yenilikçi ve katılımcı yaklaşımlarından bahsederek, "Mahallelerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit edip çözüm odaklı projeler üretmek için buradayız" dedi.

Celik Kurucesme Ve Arabacialanindan Destek İstedi (2)
VATANDAŞIN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ DİKKATLE DİNLEDİLER
Mahalle sakinlerinden gelen talepler arasında çevre düzenlemeleri ve sosyal etkinliklerin artırılması gibi konular öne çıkarken Çelik, bu taleplerin not alındığını ve seçilmesi halinde bu sorunları çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Ayrıca, mahalle sakinlerine yönelik düzenlenecek olan katılımcı etkinlikler ve bilgilendirme toplantılarının da düzenli olarak gerçekleştirileceğini vurguladı.

Celik Kurucesme Ve Arabacialanindan Destek İstedi (3)
DAHA YAŞANABİLİR BİR SERDİVAN
Toplantı sonunda Osman Çelik, mahalle sakinlerinden 31 Mart'taki yerel seçimlerdedesteklerini istedi. Vatandaşlardan aldığı geri dönüşlerin kendileri için son derece önemli olduğunu ve Serdivan'ı birlikte daha yaşanabilir bir yer haline getireceklerine inandıklarını ifade etti. Mahalle sakinleri de Çelik'e desteklerini ve oylarını vereceklerini belirterek, seçimlerin ardından mahallelerinde gerçekleşecek değişim ve gelişim için umutlu olduklarını dile getirdiler.

Celik Kurucesme Ve Arabacialanindan Destek İstedi (4)

Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım" Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım"