Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 24 Şubat Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya programı öncesi açıklamalarda bulundu. 

Yusuf Alemdar Recep Tayyip Erdogan1
"SAKARYA MİLLETİN LİDERİNİ BAĞRINA BASACAK"
Sakarya’nın tarihi bir güne daha tanıklık edeceğini ifade eden Başkan Adayı Alemdar,Hasret bitiyor vurgusunda bulundu. Alemdar, “Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimizde ağırlayacağız. Hemşehrilerimiz 2002 yılından bu yana olduğu gibi yine büyük bir heyecan, sevgi ve coşku ile Cumhurbaşkanımızı bağrına basacak, güçlü bir destekle yanında olacaktır” dedi.

Recep Tayyip Erdogan Sakarya
"24 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ DEMOKRASİ MEYDANI’NDAYIZ"
Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilecek buluşmaya tüm vatandaşları davet eden Başkan Adayı Alemdar, “Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Şubat Cumartesi günü huzur bulduğu Sakarya’da hemşerilerimizle kucaklaşacak ve şehrimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştıracak vizyonu paylaşacak. 2002’den bu yana Cumhurbaşkanımızı asla yalnız bırakmayan, Türkiye Yüzyılı yürüyüşünde büyük bir destekle güç katan Sakaryamız meydanlara sığmayacak, Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu bir kez daha gösterecek” diye konuştu.

Recep Tayyip Erdogan Sakarya1