Arifiye Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, seçim çalışmaları kapsamında Karaaptiler Mahallesini, Gölya Tabiat Parkını ve Arifbey Mahallesindeki esnafı ziyaret etti.
Başkan Karakullukçu’nun seçim çalışmalarına AK Parti  Arifiye ilçe başkanı Veysel Ünlü, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye ilçe başkanı İbrahim Sert ve partililer de katıldı.
15 yıldır Arifiye Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten ve gittiği her yerde vatandaşın büyük teveccühle karşılanan Başkan Karakullukçu yaptığı açıklamada; “15 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yürütüyoruz. Arifiye’miz sanayi, dış mekân süs bitkiciliği, eğitim ve nitelikli konut bakımından ilimizin yıldızı parlayan ilçesi konumunda. Görev yaptığımız 15 yıllık süre içerisinde ‘İşimiz Millet, Gücümüz Millet’ anlayışıyla hizmet ettik. Vatandaşlarımız, muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve büyüklerimizle istişare ederek hayata geçirdiğimiz ve Arifiyelilerin yaşam standardını yükselten projelerimiz sayesinde, hamdolsun gittiğimiz her ortamda vatandaşımızın teveccühüyle karşılanıyor, teveccühle uğurlanıyoruz. Aldığımız bu motivasyonla, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Mutlaka eksiklerimiz olmuştur. Yapamadığımız, yetiştiremediğimiz işler olabilir. Ancak, Arifiye’de uzun yıllardır konuşulan, proje olarak üretilen ne varsa gerçekleştirmek bizlere nasip oldu. İnşallah önümüzdeki dönem içerisinde de ilçemizi hak ettiği noktaya getireceğiz. Eksiklerimizin farkındayız. İnşallah onları da en kısa süre içerisinde tamamlayacağız” dedi.

Baskan Karakullukcu2

Baskan Karakullukcu4

Baskan Karakullukcu5

Baskan Karakullukcu6

Baskan Karakullukcu7

Baskan Karakullukcu8

Baskan Karakullukcu9

Baskan Karakullukcu10