Ismail karakullukçu Haberleri

ismail karakullukçu haberleri ve güncel ismail karakullukçu gelişmeleri, ismail karakullukçu ile ilgili tüm video, ismail karakullukçu fotoğrafları ve ismail karakullukçu haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Sakarya Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetimi, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu ziyaret etti.

GÜNCEL

DSİ Bölge Müdürlüğü tarafından yürütülen Arifibey Mahallesinde bulunan Arifbey Deresi ıslah çalışmaları devam ediyor.

GÜNCEL

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Açmalar İlkokulu öğrencilerini belediyede ağırlayarak, “Çocuklarımız bizim ve ülkemizin geleceğidir” dedi.

GÜNCEL

Arifiye Belediyesinde Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

GÜNCEL

MTTB Arifiye İlçe Teşkilatı, ilçede bir dizi protokol ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde İlçe Temsilcisi Tayfun Eşmeli ve yönetimine İl Başkanı Hüseyin...

GÜNCEL

Arifiye Belediyesinde yeni dönemin ilk Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

SİYASET

Arifiye’de dördüncü kez belediye başkanlığına seçilen İsmail Karakullukçu gelen tebrikleri kabul ediyor.

SİYASET

Arifiye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı belediye başkan adayı İsmail Karakullukçu, " Alnımızın akı ile tamamladığımız 15 yıllık hizmet serüvenimizin...

GÜNCEL

Arifiye Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Arifiye Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

SAĞLIK

Arifiye’de bulunan Sadıka Sabancı Devlet Hastanesinde yapımı süren, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tamamlanarak hizmete girdi.

GÜNCEL

Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sıcak asfalt mesaisine devam ediyor.

GÜNCEL

Arifiye Belediyesi Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

/**/