Arifiye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, seçim çalışmaları kapsamında pazar yerini ziyaret etti. 
Başkan Karakullukçu’nun seçim çalışmalarına AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı İbrahim Sert, Cumhur İttifakı Arifiye Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve teşkilat mensupları katıldı.

Karakullukcu Pazar Gezisi2
Genç yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
Pazar tezgâhlarını tek tek dolaşarak esnafı ziyaret edip istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Karakullukçu, Pazar yerinde alışveriş yapan halkla da sohbet ederek destek istedi.
Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Karakullukçu sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkan Karakullukçu’ya pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaf, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler. Pazar Esnafı, Başkan Karakullukçu’ya Arifiye’de yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti. 

Karakullukcu Pazar Gezisi3

Karakullukcu Pazar Gezisi4

Karakullukcu Pazar Gezisi6

Karakullukcu Pazar Gezisi7

Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım" Akşener: "Ödediğim bedele razıyım! Aday olmayacağım"

Karakullukcu Pazar Gezisi5