Osman Çelik bugün mazbatasını alıyor Osman Çelik bugün mazbatasını alıyor

Arifiye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Arifiye Gençlik Kollarının düzenlediği “Bizim Semtin Gençleri” programında, Cumhuriyet Mahallesinin gençleriyle bir araya geldi.
Programa Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkan Vekili Ercan Balkan, AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Göksel Kaya, Cumhur İttifakı Arifiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayları, teşkilat mensupları ve çok sayıda Arifiyeli genç katıldı.
Genclik Merkezi Mujdesi2
“Gençlerimiz bizim geleceğimizdir”
Gençlik Buluşması’nda konuşan Başkan Adayı İsmail Karakullukçu “Gençlerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Onların fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyoruz. Arifiye’yi gençlerimizle birlikte daha güzel bir geleceğe taşıyacağız. Bu tür programlarla gençlerimizle bir araya gelmek ve onlarla sohbet etmek bizim için çok önemlidir” dedi.
Genclik Merkezi Mujdesi5
“Geğnçlik merkezini ilçemize kazandıracağız”
Görevi boyunca ilçede gençlere yönelik birçok çalışma yaptıklarını belirten Karakullukçu, “Çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. İnşallah yeni dönemde de ilçemize yakışacak, içerisinde yüzme havuzu başta olmak üzere gençlerimizin vakit geçirebilecekleri, birçok spor faaliyetlerinin yapılabileceği bir Gençlik Merkezi inşa edeceğiz.  Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yönelik çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” şeklinde konuştu.
Program sonunda Başkan Karakullukçu gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Genclik Merkezi Mujdesi3