Kurs ziyaretinde Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik’e, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Baskan Adayi Celik El Emegi Urunleri Inceledi (3)
PAHA BİÇİLMEZ ÜRÜNLER BEĞENİ TOPLADI
Serdivan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erhan Kantere’den atölyeler hakkında bilgi alan Çelik, “Ziyaret sırasında birbirinden güzel eserleri ve el emeği göz nuru ürünleri inceledik. Bu ürünler özverili bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkıyor. Zamanlarını ayırıp buraya gelerek anlamlı ürünlerin ortaya çıkmasında emek harcayan öğretici ve kursiyer arkadaşlarımızı da yürekten kutluyorum. Bu paha biçilmez ürünleri ortaya çıkaran kadın girişimcilere her zaman ihtiyacımız var ve bizler de bu anlamda çalışmalar gerçekleştirecek, kurumlarımızın imkanları dahilinde bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Baskan Adayi Celik El Emegi Urunleri Inceledi (4)
HALK EĞİTİM MERKEZLERİNE DESTEK SÖZÜ
Kişisel gelişimin yanı sıra hem ülke hem de aile ekonomisine katkısı noktasında kursların birer eğitim ve üretim merkezi olduğunu belirten Çelik; göreve geldiklerinde kursları daha nitelikli hale getirmek, ortaya çıkan ürünleri nihai tüketiciye uygun fiyat ve koşullarda ulaştırmak için ortak çalışmalar hayata geçireceğini söyledi.

Baskan Adayi Celik El Emegi Urunleri Inceledi (2)