TRAFİK KAZASI

13 gündür kayıp olan şahsı arama çalışmaları sürüyor 13 gündür kayıp olan şahsı arama çalışmaları sürüyor

Tatangalar'ın sevilen isimlerinden ve Sakaryaspor Tribünlerinde ‘Eto’ lakabıyla tanınan Ertuğrul Soner sabah Antalya'da kaza geçirdi. Soner, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Soner yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Soner'in ölüm haberi ardından arkadaşları ve yakınları kazanın duyulması sonrası Antalya'ya hareket etti.

1-765

“ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDE”

Ölüm haberi sonrasında Sakaryaspor kulübü ve Tatangalar sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaptı. Sakaryaspor’un yaptığı paylaşımda, "Camiamızın sevilen isimlerinden Ertuğrul Soner'in geçirdiği trafik kazası sonucunda vefat ettiği haberini üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet; camiamıza ve yakınlarına başsağlığı dileriz." ifadelerine yer verdi.

2-564

“CENAZE BİLGİLERİ”

Tatangalar yaptığı paylaşımda "Tribünlerimizin sevilen isimlerinden, kardeşimiz, dava arkadaşımız Ertuğrul Soner'i elim bir trafik kazası sonucunda kaybettik. Kendisine Allah'tan rahmet; sevenlerine ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz. Aynı zamanda kazada yaralanmış olan Uğur Şimşek’e acil şifalar temenni ediyoruz. Cenaze bilgileri daha sonra paylaşılacaktır." dedi.