Hayatını kaybetti Haberleri

hayatını kaybetti haberleri ve güncel hayatını kaybetti gelişmeleri, hayatını kaybetti ile ilgili tüm video, hayatını kaybetti fotoğrafları ve hayatını kaybetti haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da tarla sürdüğü esnada ayağını çapa makinesine kaptırarak hayatını kaybeden 75 yaşındaki Tacettin Başkan, son yolculuğuna uğurlandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da tarla sürdüğü esnada ayağını çapa makinesine kaptırarak ağır yaralanan 75 yaşındaki Tacettin Başkan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da 57 yaşındaki özel gereksinimli bir adamın pasajda hareketsiz yatması üzerine yapılan incelemelerde adamın hayatını kaybettiği belirlendi.

ASAYİŞ

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi (İSİG) tarafından yayımlanan 3 aylık rapora göre ülke genelinde 425 işçi iş kazalarında hayatını...

ASAYİŞ

İsrail'in son 24 saatte Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 63 Filistinli'nin daha hayatını kaybetmesi ile toplam can kaybı 33 bin 545’e...

ASAYİŞ

Sakarya’da 3 kişinin hayatını kaybettiği bir kişinin de yaralandığı aile katliamına ilişkin yeni detayla ve görüntüler ortaya çıktı.

ASAYİŞ

Sakarya’da bayram öncesi aile içinde çıkan kavgada 3 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi ise yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da teravih namazına giderken kullandığı traktörün devrilmesi sonucu altında kalan 79 yaşındaki sürücü, hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Adapazarı ilçesinde kendisini aldattığı iddia edilen eşini öldüren, onunla ilişki yaşadığı ileri sürülen kişiyi de yaralayan sanık hakkında mahkeme heyeti...

ASAYİŞ

Pamukova'da yaşayan ve evlilik hazırlığı yaptığı öğrenilen 30 yaşındaki Barış Baran, iftar sonrasında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya'da sabah namazından çıktıktan sonra yolun karşısına geçmek isteyen ve midibüsün çarpması sonucu ağır yaralanan yaşlı adam, hastanede hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da D-100 karayolunda otomobilin tıra ok gibi saplandığı kazada otomobil sürücüsü hayatını kaybetti.

/**/