Trafik kazası Haberleri

trafik kazası haberleri ve güncel trafik kazası gelişmeleri, trafik kazası ile ilgili tüm video, trafik kazası fotoğrafları ve trafik kazası haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya'da 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi hafif şekilde yaralandı.

ASAYİŞ

Adapazarı'nda meydana gelen kazada otomobille motosiklet kafa kafaya çarpıştı. Kazada, otomobilin ön camına çarparak savrulan motosiklet sürücüsü yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da D-100 karayolunda AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin kullandığı makam aracı ile hafif ticari aracın çarpışması neticesinde 5 kişi...

ASAYİŞ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde kontrolden çıkan minibüs devrildi. Kazada aynı aileden 2’si çocuk toplam 4 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde Yeni Cami otobüs durağında geri manevra yapan özel halk otobüsü, bir kadını ezdi.

ASAYİŞ

Sakarya’da otomobil ile kamyonun çarpışması neticesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da emniyet ekiplerince Ocak ayı içerisinde yapılan trafik denetimlerinde 519 araç trafikten men edilirken, 101 sürücünün ehliyetine en konuldu.

ASAYİŞ

Sakarya'da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde kontrolden çıkan işçi servisi devrildi. Kazada 2 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya'nın Hendek ilçesinde TEM Otoyolu'nda meydana gelen trafik kazasında şehit olan polis memuru Cengiz Parlak, memleketi Amasya’nın Merzifon ilçesinde son...

ASAYİŞ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Anadolu Otoyolu’nda meydana gelen kazada yaralanan polis memurunu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde kamyon ile otomobilin kafa kafaya çarpışması neticesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.

/**/