SEÇİM İRTİBAT OFİSİ

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar,seçim çalışmalarına Sapanca’da devam etti. Kurtköy Mahallesi’nde faaliyete geçen Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışını gerçekleştiren Alemdar, yeni ofisin hayırlı olmasını temenni etti.  AK Parti İl Başkanı Yunus Tever’in yanı sıra buluşmada Sapanca Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Recayi Çapoğlu, MHP İl Başkan Yardımcısı Suat Yılmazer, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Şafak Başoğlu, MHP Sapanca İlçe Başkanı Gökhan Alemdarve vatandaşlar yer aldı.

Sapanca (1)-2Sapanca (1)-2

KAZANAN SAPANCA OLACAK

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Şafak Başoğlu, “Kurtköy Seçim İrtibat Ofisi’mizin mahallemize, ilçemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah bizler de teşkilat olarak üzerimize düşen görevi hakkıyla yaparak 31 Mart’ta şehrimize büyük bir zafer armağan edeceğiz” dedi. MHP Sapanca İlçe Başkanı Gökhan Alemdar ise, “Belediye yönetmek hayal satmakla olmaz. Bu iş ekibe bakar. İnanıyorum ki kazanan Sapanca olacak. Bizler Recayi başkanımıza sonuna kadar destek vereceğiz. Sorumluluklarımızdan kaçmadan önümüzdeki 5 yılı heba etmeden çalışacağız” dedi.

Sapanca (8)

TÜRKİYE YÜZYILI HEDEFİ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, konuşmasında Türkiye Yüzyılı vurgusu yaparak, “31 Mart seçimlerine az kaldı. İnanıyorum ki Cumhur İttifakı’mıza en güçlü desteği veren büyükşehir olacağız. 16 ilçemizde de Cumhur İttifakı’mız zaferle ayrılacak. Mücadelemiz bu yolda. 22 yılda çok büyük kazanımlar elde ettik.Şimdi Türkiye Yüzyılı hedefiyle Türkiye’yi büyük ve güçlü bir ülke yapmak için çalışıyoruz. Hepinize bu sıcak karşılama için teşekkür ediyorum” dedi.

Sapanca (7)

DOĞRU BİR ŞEKİLDE ANALİZ ETTİK

Programda konuşan Alemdar, “Yola çıktığımız günden bu yana 1 milyonu aşkın insanımızın beklentilerinin farkındayız. Her mahallenin farklı beklentisi ve talebi var. Yaşlılarımızın, öğrencilerimizin beklentileri var. Hepsini doğru bir şekilde analiz ettik. Hangi beklenti nasıl karşılık bulur diye çok ciddi planlamalar yaptık. Bütün mahallelerimizin sorunlarını çözmek için yola çıktık. Kurtköy Deresi’ni sizin istediğiniz standartlara getireceğiz. Kurtköy’de sokaklarımızı, parklarımızı yenileyecek, bölgesel parklar yapacağız” diye konuştu.

Sapanca (6)

YENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATACAĞIZ

Yeni dönemde Sapanca’da gerçekleştirilecek çalışmalara da değinen Alemdar, “Sapanca gölümüzü, yaylalarımızı, dağlarımızı koruyacağız. Gölümüz yürüyüş yollarının yer aldığı bir sahil kısmına kavuşacak. Ulaşım filomuzu artıracak, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ulaşımı ücretsiz hale getireceğiz.Recayi başkanımın çok kıymetli projeleri var, inşallah Sapanca’da rekor oyla birlikte yeni bir dönemi başlatacağız. Tüm bunları sizlerin kıymetli desteği ile yapacağız. Rabbim bize inanan güvenen herkese karşı bizleri mahcup etmesin. İnşallah sizlere layık olmaya çalışacağız. Bu vesile ile tekrar Kurtköy Mahallesi Seçim İrtibat Ofisi’mizin hayırlar getirmesini temenni ediyorum ” şeklinde konuştu.

AK Parti 81 ilde yeniden sahaya iniyor AK Parti 81 ilde yeniden sahaya iniyor

Sapanca (5)