18 BRANŞTA EĞİTİMLER

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehirde yaşayan her vatandaşın hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Adapazarı, Akyazı, Geyve, Karasu ve Sapanca SGM’lerdegeçtiğimiz hafta ilk zilin çalması ile çocuklar içinMutfak, Bağlama, Satranç, Gitar, Piyano, Akıl Oyunları, İngilizce, Ukulele, Drama, Kuran-ı Kerim ve Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Karakalem, Ritim, Tasarım, Becerikli Eller, Resim, Halk Oyunları, Geleneksel Türk Tiyatrosu 18 branşta eğitimler başladı.

Sağlık personeline iletişim eğitimi Sağlık personeline iletişim eğitimi

İKİ YENİ BRANŞ

Yaz tatilini verimli geçirmek isteyen çocukların birbirinden farklı branşlarda eğitimler aldığı SGM’ler, alanında uzman kişileri çocuklarla buluşturuyor. Mevcut branşlara ek olarakAnlayarak Hızlı Okuma ve Yaratıcı Yazarlık Atölyeleri ile analiz etme, yorumlama ve hayal gücü geliştirme teknikleriyle çocukların hayatlarına önemli katkı sunulacak.

10-14 TEMMUZ’DA

Anlayarak Hızlı Okuma ve Yaratıcı Yazarlık Atölyelerikurslarına başvurular 10-14 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. İlk ders zilinin 14 Temmuz Perşembe çalacağı Anlayarak Hızlı Okuma ve Yaratıcı Yazarlık Atölyeleri dönem sonuna kadar devam edecek. Kurslarla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 444 40 54 (Dahili:3741) numaralı hattan ayrıntılı bilgiye ulaşabilecek.