Öğrenciler Haberleri

öğrenciler haberleri ve güncel öğrenciler gelişmeleri, öğrenciler ile ilgili tüm video, öğrenciler fotoğrafları ve öğrenciler haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


Yaşam

Temmuz ortasında yapılacak olan KPSS sınavına yönelik koçluk hizmeti de yüzde 583 artış yaşandı.

GÜNDEM

8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Liselere Geçiş Sistemi çerçevesindeki sınav başladı. Öğrenciler okul içinde veliler ise okul çevresinde ter döküyor.

EĞİTİM

SUBÜ Teknoloji Yarışmaları Koordinatörlüğü’nden doğan start-up firması, Vechür Havacılık Yapay Zekâ ve Tarım Teknolojileri firması ile ISERA takımı, Take Off...

EĞİTİM

SUBÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü tarafından ‘İslamiyet Öncesi Orta Asya Türk Mutfağı’ başlıklı etkinlik düzenlendi.

GÜNDEM

Sakarya'da olumsuz hava şartları hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, bir ilçede yaşanan kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.

GÜNCEL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, SUBÜ ziraat öğrencilerini ağırlayarak dünyada model olan tarımsal kalkınma projeleriyle geleceğin tarım öncülerine ilham oldu.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanlığınca LGS kapsamındaki merkezi sınava hazırlık yapan öğrencilerin çalışmalarına destek olmak amacıyla hazırlanan örnek soru ve çözümlü videoları...

Yaşam

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak için düzenlediği gezilere hız kesmeden devam ediyor.

GÜNDEM

Sosyal paylaşım platformlarından başlayarak okullar arasında hızla yayılan bir tehlike olan "kanlı para" isimli oyun, yayılmaya devam ediyor.

/**/