Atölye Haberleri

atölye haberleri ve güncel atölye gelişmeleri, atölye ile ilgili tüm video, atölye fotoğrafları ve atölye haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNCEL

Sakarya YEDAM tarafından 8-9 Şubat 2024 tarihinde renklerini yeniden kazanan danışanların emekleriyle ortaya çıkan eserlerin sergileneceği atölye sergisi düzenleniyor.

KÜLTÜR SANAT

Ara tatilin ilk haftası Karagöz ve Hacivat ile Çok Bilmiş İbiş Sahne Oyunları ile çocuklara unutamayacakları bir gün yaşatan Serdivan...

GÜNCEL

Sakarya'nın Hendek ilçesinde bulunan Halk Eğitim Merkezi’ndeki örgü atölyesine gelen ev hanımları, öğrendikleriyle aile ekonomisine katkı sağlıyor.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde ahşap askı atölyesinde çıkan yangın yanındaki eve sıçradı. 3 kişinin dumandan etkilendiği yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde koltuk üretimi yapan atölye alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın, maddi hasara yol açtı.

KÜLTÜR SANAT

Serdivan Çocuk Akademisi’nde üç haftalık aranın ardından öğrencilerin heyecanla beklediği atölyeler kaldığı yerden devam ediyor.

ASAYİŞ

Sakarya'da bahçede yakılan ateş, bitişiğinde bulunan atölyeye sıçradı. Talaşların tutuşması ile büyüyen yangın, atölyenin bir bölümünü kül etti.

/**/