Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye paylaşımı Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye paylaşımı

SEAH Korucuk Kampüsü Göz Polikliniği’nde sorumlu hemşire olarak çalışan Ali İhsan Odabaş’ın mesleğine ve hastalara duyduğu saygı karşılıksız kalmadı. Gelen tüm hastalara kendi yakını gibi davranan Odabaş, vatandaşlar tarafından takdir gördü. Yaklaşık 6 yıldan beri vatandaşlar, CİMER ve Hasta Hakları Birimi aracılığıyla Odabaş’a teşekkür mektubu yazıyor. Aldığı belgelerle mutlu olan Odabaş, yaptığı mesleğe adeta dört elle sarılıyor.
hastalar_onu_cok_seviyor2
"Hastalara iyi davran"
Her gün annesinin öğüdüyle evden çıktığını söyleyen Odabaş, “Öncelikle her sabah evden çıkarken ‘hastalara iyi davran, kimsenin kalbini kırma’ diyen melek gibi bir anneye sahibim. Ekip olarak hepimiz çok koordineli, sevgi ve saygı çerçevesinde çalıştığımız için aslında bu tarz teşekkürlerin gelmesini çok da yadırgamıyoruz ama bizi çok mutlu ediyor. Yaptığım işin görünmesi, vatandaşa verdiğim hizmetin karşılık görmesi mutlu ediyor ve çok da motive oluyorum" dedi.
5-6 yıldır CİMER’den teşekkür belgesi geldiğini söyleyen Ali İhsan Odabaş, "Şu ana kadar 85 tane CİMER’den ve bizim Hasta Hakları Birimi’nden teşekkür belgesi aldım” diye konuştu.
hastalar_onu_cok_seviyor4

"Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır"
Hastaların kendisini çok sevdiğini söyleyen Odabaş, "Hastalar beni çok seviyorlar, ben de onları çok seviyorum. Oğlum, kardeşim, ağabeyim diyen var. Birçok hastadan şunu duydum; ‘kalbi, kollarından büyük adam.’ Bu benim çok hoşuma gidiyor, birilerinin sizin kalbinizi görmesi gerçekten insanı mutlu ediyor. Beni de hem mutlu hem de motive ediyor. Bazen de formasına sığmayan adam da diyebiliyorlar. Hastalar böyle bir lakap  takıyorlar. Ben izinli olduğum günlerde polikliniğe gelen hastaların Ali bey nerede diye sordukları, selam bıraktıkları ve hatta masama not bıraktıkları bile oluyor. Güzel bir aile bağımız oluştu. Özellikle Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır’ sözü masamın üzerinde asılı şekilde duruyor" dedi.

hastalar_onu_cok_seviyor3

hastalar_onu_cok_seviyor5