Sakarya eğitim ve araştırma hastanesi Haberleri

sakarya eğitim ve araştırma hastanesi haberleri ve güncel sakarya eğitim ve araştırma hastanesi gelişmeleri, sakarya eğitim ve araştırma hastanesi ile ilgili tüm video, sakarya eğitim ve araştırma hastanesi fotoğrafları ve sakarya eğitim ve araştırma hastanesi haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


SAĞLIK

7 yıldır ayağındaki müzmin ağrıyla yaşamak zorunda olan hasta, SEAH Algoloji Kliniğinde gerçekleştirilen Ağrı Pili işlemiyle şifa buldu.

ASAYİŞ

Sakarya'da iki motosikletin karıştığı kazada sürüklenerek otomobilin altına giren 20 yaşındaki Sümeyye Gençer hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da çıkan silahlı kavgada vurularak yaralanan Sapanca Ülkü Ocakları Başkanı Emirhan Kabalak hastaneye kaldırıldı.

ASAYİŞ

Sakarya’da evlerinin inşaat halindeki çatısında oynadığı esnada elindeki demir çubuk elektrik tellerine temas eden 6 yaşındaki çocuk elektrik akımına kapıldı.

ASAYİŞ

Akyazı'da bunalıma girdiği için kendini 3’üncü kattan merdiven boşluğuna attığı iddia edilen 48 yaşındaki Ezzanettin Basınlı yaşam mücadelesini kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da bir akaryakıt istasyonunda tankerden yakıt boşaltıldığı esnada yangın çıkarken, yaralanan 2 kişiden biri kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da para vermediği iddiası ile oğlu tarafından benzin dökülerek yakılan ve 32 gün sonra hastanede hayatını kaybeden kadın, son yolculuğuna...

ASAYİŞ

Sakarya'da Orman İşletme Müdürlüğü deposunda yaşanan patlamada yaralanan ve hastanede hayatını kaybeden personel Selçuk Yılmaz, son yolculuğuna uğurlandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da park ettiği aracından inen sürücü, başka bir aracın çarpması neticesinde hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da 16 yaşındaki genç bir kız, ablasının evinde ölü olarak doğurduğu bebeği poşete koyup hastaneye götürdü.

ASAYİŞ

TEM Otoyolu Sakarya geçişinde tıra çarpan ve içerisinde Ankara Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli olan 3 polis memurunun kimlikleri...

ASAYİŞ

Sakarya'da psikolojik rahatsızlığı olduğu öne sürülen bir kişi çamaşır suyu içerek kendini bıçakladı.

/**/