Sakarya’nın meydanlarında hep bir ağızdan aynı şarkı Sakarya’nın meydanlarında hep bir ağızdan aynı şarkı

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, seçim çalışmaları kapsamında Ferizli ilçesindeydi. İlçe Teşkilatını ziyaretle başlayan program hane toplantıları, kahvehane ve Organize Sanayi Bölgesi ziyaretleri ile devam etti.

Ferizli_Dogru_Adimlarla_Yola_Devam_Diyor (3)
Atabek’e programlarda İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve Ferizli İlçe Teşkilatı Yöneticileri eşlik etti.

Ferizli_Dogru_Adimlarla_Yola_Devam_Diyor (2)
"LAF ÜSTÜNE LAF DEĞİL; TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANLARIZ"
Ferizli’yi ziyaretinde konuşan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “AK kadrolar olarak Sakarya’mızın dört bir tarafında gece gündüz çalışıyoruz. Davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. İnşallah 14 Mayıs günü yepyeni bir zafere ulaşacak ve ülkemizi dünyada hak ettiği konuma getirmek için mücadeleye devam edeceğiz. Bizler laf üstüne laf değil, taş üstüne taş koyan kadrolarız. Bu anlayışla hareket ediyoruz” dedi.

Ferizli_Dogru_Adimlarla_Yola_Devam_Diyor (4)
"FERİZLİ DAVASINI SATANLARA DESTEK VERMEZ"
Millet İttifakı’nın terör örgütünün temsilcileriyle birlikte olduğunu hatırlatan Çiğdem Erdoğan Atabek, “Bir taraftan terörle aynı çizgide olmadıklarını söylüyorlar; diğer taraftan terör örgütü mensuplarını içeriden çıkaracaklarının mesajını veriyorlar. Altılı diye tanımladıkları masanın altındaki ortakları artık gün yüzüne çıktı, masa yedili oldu. Yedinci ortakları Millet İttifakı’nın adayına alenen çalışıyorlar. Bunu Ferizli çok iyi görüyor. Ferizli 14 Mayıs’ta ‘Doğru Adımlarla Yola Devam’ diyor. Ferizli, sözüm ona kumar masasında pazarlık yapanlara, makamı elden gidince davasını satanlara destek vermez” şeklinde konuştu.

Ferizli_Dogru_Adimlarla_Yola_Devam_Diyor (5)