Terör örgütü Haberleri

terör örgütü haberleri ve güncel terör örgütü gelişmeleri, terör örgütü ile ilgili tüm video, terör örgütü fotoğrafları ve terör örgütü haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, terör örgütü FETÖ’ye yönelik 14 ilde eş zamanlı düzenlenen ‘Kıskaç-12’ operasyonlarında 60 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

GÜNDEM

İçişleri Bakanlığı'nın 19 ilde bölücü terör örgütüne yönelik düzenlediği "Bozdoğan-25" operasyonlarında 49 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Mart ayı içinde haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 795 şüpheliden 151 cezaevine gönderildi.

GÜNDEM

21 ilde terör örgütü DEAŞ'a gerçekleştirilen BOZDOĞAN-18 operasyonu kapsamında 51 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Bolu merkezli Sakarya ve Ankara’da düzenlenen “BOZDOĞAN-17” adlı operasyonda DEAŞ terör örgütüyle bağlantısı tespit edilen 15 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Cumhuriyet Başsavcılıkları, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlükleri TEM Şube Müdürlüklerince; 30...

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, aralarında Sakarya'nın da bulunduğu 8 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik eş zamanlı olarak gerçekleştirilen ‘Bozdoğan-15’ operasyonlarında...

GÜNDEM

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan sızma ve saldırı girişiminde 1 askerin şehit olduğunu, 4...

SİYASET

Başkan Adayı Alemdar, Kaynarca ziyaretinde Şeyhtımarı ve Müezzinler mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

ASAYİŞ

Sakarya'da eylem hazırlığında oldukları tespit edilen ve eş zamanlı gerçekleştirilen "Bozdoğan-11" operasyonlarında gözaltına alınan 33 şüpheliden 14’ü tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince Şubat ayında hapis cezası ve yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda 888 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya Valiliği'nce yayınlanan Şubat verilerine göre İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde düzenlenen bin 229 devriye faaliyetinde 886 şahıs yakalandı.

/**/