Siyonistlerin Refah katliamının ardından Pepsi-Cola'nın “İsrail”e yaptığı 1 milyar dolarlık bağışı sonrası kutlama videosu ortaya çıktı.

Katil İsrail'e dünya genelinde Müslümanlarla birlikte insani duyarlılığı bulanan tüm kişiler boykot darbesi vururken Pepsi'nin İsrail'e yeni desteği yerleşimci teröristler tarafından sevinçle karşılandı.

Öğretmenlik Mesleği Kanunu'nda ilk 6 madde kabul edildi Öğretmenlik Mesleği Kanunu'nda ilk 6 madde kabul edildi

İsrail’in geçtiğimiz yılın Ekim ayında Filistin’e yönelik başlattığı katliam, pek çok ekonomik dengenin de değişmesine neden oldu. Dünya çapında insanlar, katliamları durdurmak için çeşitli eylemler yaparken, İsrail’i destekleyen küresel gıda ve giyim markaları da protesto edilerek, satın alınmıyor.

SAKARYA DA BOYKOT EDİLMİŞTİ
Sakarya'da da bazı duyarlı vatandaşlar binlerce Filistinli'nin hayatını kaybettiği soykırımı, İsrail menşeili ürünleri almayarak protesto ederken birçok belediye de tesislerinde İsrail ürünlerini satmama kararı almıştı. Boykot kararına Türkiye genelinde çok sayıda belediye destek olmuş ve ürünlerin satışını durdurmuştu.

GEYVE BELEDİYESİ SATIŞA YENİDEN BAŞLADI!
Bu belediyelerden biri de Geyve Belediyesi idi ancak 31 Mart’taki yerel seçimin ardından AK Parti'den Yeniden Refah Partisi’ne geçen ve Selçuk Yıldız'ın başkan seçildiği Geyve Belediyesi’nde yapılan ilk icraatlardan biri, İsrail ürünlerinin yeniden raflara konulması olmuştu.

Öte yandan dans görüntülerin ortaya çıkmasıyla birlikte özellikle Geyveli vatandaşlar Belediye Başkanı Selçuk Yıldız'ı da dansa davet etti. 

YRP’Lİ BAŞKANIN YAPTIĞINA BAK! İLK İCRAATI İSRAİL MALLARINI GERİ GETİRMEK OLDU YRP’Lİ BAŞKANIN YAPTIĞINA BAK! İLK İCRAATI İSRAİL MALLARINI GERİ GETİRMEK OLDU

Editör: Tuğrul Gümüşel