Yeniden Refah Partisi Haberleri

Yeniden Refah Partisi haberleri ve güncel Yeniden Refah Partisi gelişmeleri, Yeniden Refah Partisi ile ilgili tüm video, Yeniden Refah Partisi fotoğrafları ve Yeniden Refah Partisi haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


SİYASET

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sakarya’da İstanbul’un fethinin 571’inci yılı dolayısıyla düzenlenen Milli Gençlik Şöleni'ne katıldı.

GÜNDEM

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri olağan itiraz sürecinde toplamda 81 itiraza ilişkin nihai karar...

GÜNDEM

31 Mart Genel Seçiminde Geyve Belediye Başkanı seçilen Selçuk Yıldız, israfın önüne geçeceklerini belirterek makam aracını satışa çıkardıklarını açıkladı.

GÜNCEL

Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan Erbakan’ın talimatıyla diğer belediyelerde yaptığı uygulamayı Sakarya'daki 3 ilçe belediyesinde de hayata geçirdi.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi’nin 2’si büyükşehir, 9 il ve 69 ilçe ve belde belediye başkan adayı olmak üzere 80 belediye başkan...

GÜNDEM

Yeniden Refah Partisi Sakarya’da 3 ilçe adayını daha açıklayarak 7 ilçede adaylarını kesinleştirmiş oldu.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi adaylıkları kesinleşen 1’i büyükşehir 2’si il ve 53 ilçe olmak üzere 56 belediye başkan adayını daha açıkladı.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Akyazı ilçesinde belediye başkan adaylarının Hasan Akcan olduğunu açıkladı.

GÜNCEL

Yeniden Refah Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Samet Bingal, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

SİYASET

Kuruluşundan itibaren Ak Parti Kocaali teşkilatlarında bulunan ve partili olarak bilinen iş insanı Recep Erdoğan Yeniden Refah Partisi Kocaali belediye...

/**/