SON HIZ DEVAM ETTİRİYOR

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde siyasi partiler çalışmalarını son hız devam ettiriyor. Bununla birlikte Karasu’nun dört bir yanını gezmeyi sürdüren Yeniden Refah Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Recep Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında Adatepe Mahallesi ve Doğu Karadeniz Caddesini ziyaret etti.

“Birliktelikle şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştıracağız” “Birliktelikle şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştıracağız”

Karasu (4)

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ziyaretlerini sürdüren Karasu adayı Özdemir, vatandaşın görüşlerini dinleyerek Karasu’nun her köşesinde yapmak istedikleri iyileştirmeleri ve çözüm önerilerini paylaştı. Özdemir, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada;" Doğu Karadeniz Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik! Mahalle sakinlerimizle samimi sohbetler edip, ihtiyaçlarını ve taleplerini dinledik. Birlikte daha yaşanabilir bir Karasu için çözüm odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Karasu (1)

"DAHA YAŞANILABİLİR BİR ADATEPE İÇİN"

Özdemir;" Adatepe Mahallesi’ne keyifli bir ziyaret gerçekleştirdik! Mahalle sakinlerimizle bir araya gelip, güzel bir zaman geçirdik. Onların taleplerini dinleyip, mahallemizin geleceği için çalışmalarımıza yön verdik. Birlikte daha yaşanabilir bir Adatepe için adımlar atıyoruz" ifadelerini kullandı.