IŞIKSU MAHALLELERDE

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat mensupları ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu son olarak Harmantepe, Taşkısığı ve Göktepe mahallelerindeydi. Başkan Işıksu, yapılan istişarelerin Adapazarı'nı daha da güzelleştirmek adına önemli olduğunu belirterekmahalle buluşmalarında, vatandaşların görüş ve önerilerini dinlediklerini ve sahaya aktardıklarını vurguladı.

6 Q1 A7571

YARINLARIMIZ DAHA GÜZEL OLACAK

Başkan Mutlu Işıksu, "Mahalle ziyaretlerimizle kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, daha güzel bir Adapazarı için istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bir yandan mahallelerimizin ihtiyaçlarını gideren hizmetlerimizi gerçekleştirirken diğer yandanAdapazarı'mızda daha iyiye ve güzele ulaşmak hedefiyle daha çok sahada olmaya, daha çok çalışmaya devam ediyoruz.Bugünümüz dünümüzden daha güzel, inşaallah yarınlarımız daha da güzel olacaktır." ifadelerini kullandı.

6 Q1 A7531

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Baro Başkanı Yıldız’dan Kurban Bayramı mesajı Baro Başkanı Yıldız’dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise "Hemşehrilerimizle birlikte Adapazarı'mızın sorunlarını konuşuyor, çözüm yolları arıyoruz. Bu birliktelik, şehrimizin geleceği için önemli adımlar atmamızı sağlıyor. Birlikte güçlüyüz. Kıymetli hemşehrilerimizle her daim beraber olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

6 Q1 A73046 Q1 A7058

Editör: Zhantor Jateey