Edinilen bilgilere göre Akyazı ilçesi Ömercikler Mahallesi 8019’ncu Sokak’ta Ahmet Pirinç isimli bir şahıs yaklaşık bir ay önce komşusunun deposuna bıraktığı motosikletini yerinde bulamadı. İhbar üzerine polis ekipleri konuya ilişkin inceleme başlatırken, yapılan çalışmalarda kayıp olan motosiklet, yaklaşık bir ay sonra sanayi sitesi içinde bir dükkanın önünde bulundu.

calinan_motosikletini_terk_edilmis_halde_buldu (2)
Motosiklet üzerinde çalışma yapan ekipler, şase numarasının kazıldığını ve şüphelinin motosikletle hırsızlık yapacağı bölgelerde keşif yaptığını tespit etti. Yapılan çalışmalar çerçevesinde ise isminin T.C. olduğu belirlenen şüpheli, ruhsatsız silah ve uyuşturucu maddeyle yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.

5 ayda kilolarca uyuşturucu ele geçirildi 5 ayda kilolarca uyuşturucu ele geçirildi

calinan_motosikletini_terk_edilmis_halde_buldu (3)
“SANAYİ BÖLGESİNDE BULDULAR”
Yaklaşık bir aydan beri motosikletini arayan Ahmet Pirinç, “Bundan bir ay önce motosikletimi yine aynı yerine koymuştum ve baktığımda motorumun yerinde olmadığını gördüm. O günden beri arıyordum. Şimdi motorumu bulduk ve katiyen benim motorum çünkü her yerinden tanıyorum işaretleri belli zaten. Motorumu sivil polis arkadaşlar buldu ve gecenin 03.00’ında beni arayıp motoru teyit etmek için beni çağırdılar. Motorumu sanayi bölgesinde buldular, Allah hepsinden razı olsun, hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

calinan_motosikletini_terk_edilmis_halde_buldu (1)