Tutuklandı Haberleri

tutuklandı haberleri ve güncel tutuklandı gelişmeleri, tutuklandı ile ilgili tüm video, tutuklandı fotoğrafları ve tutuklandı haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da tartıştığı kişi tarafından tüfekle vurulan 45 yaşındaki adam, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya’da kesinleşmiş hapis cezası olan ve haklarında yakalama kararı bulunan 708 şüpheli jandarma ekiplerince yakalanırken 128 kişi ise tutuklandı.

ASAYİŞ

Sahte ilanlarla yaklaşık 350 kişiyi 3 milyon lira dolandıran çeteye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şahıslardan 7’si tutuklandı.

ASAYİŞ

Aralarında Sakarya'nın da bulunduğu 7 ilde eş zamanlı düzenlenen “Mahzen-32” operasyonunda gözaltına alınan 27 kişinin tamamı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya'da kaldırımda yürüdüğü esnada otomobil ile çarptığı kadının ölümüne sebep olan 22 yaşındaki sürücü, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

Sakarya’da para istediği annesinden ret cevabı aldıktan sonra benzin dökerek kendisini ve annesini ateşe veren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da marketin reyon bölümünde çalışan kişiye kurşun yağdırarak yaralanmasına sebep olan 20 yaşındaki şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

GÜNDEM

Adapazarı'nda bayram günü arkadaşlarıyla dolaşan 15 yaşındaki çocuk, kendisinden sigara isteyen bir grup tarafından darp edilerek bıçaklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde kadınların sözlü münakaşaya, eşlerinin ise silahlı çatışmaya girdiği olaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

ASAYİŞ

Sakarya’da sanayi sitesinde oto yıkamacının silahla vurularak yaralanmasına ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da eğlence mekanında oryantallik yapan sevgilisini silahla öldüren şahıs, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Kocaeli'de eşini 3 kez bıçaklayarak öldüren ve Sakarya'da yakalanan şahıs çıkarıldığı mahkemece ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

/**/