Gözaltına aldı Haberleri

gözaltına aldı haberleri ve güncel gözaltına aldı gelişmeleri, gözaltına aldı ile ilgili tüm video, gözaltına aldı fotoğrafları ve gözaltına aldı haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya'da baba ve oğlu arasında çıkan kavgayı ayırmak isteyen bir kişi aldığı bıçak darbesiyle yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da tartıştığı kişi tarafından tüfekle vurulan 45 yaşındaki adam, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

İstanbul’dan uyuşturucu getirdikleri tespit edilen 5 şüpheli, Sakarya’da polis ekiplerince gerçekleştirilen operasyonla yakalandı.

ASAYİŞ

8 farklı ilde dolandırdıkları 25 kuyumcudan 250 bin liralık vurgun yaptıkları öğrenilen 4 kişiden 3'ü çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Kocaeli'de kayak merkezinin 3 çalışanı, yüz üstü kaymak isteyen müşteriyi can güvenliğini tehlikeye sokacağı gerekçesiyle uyarınca defalarca bıçaklandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da miras meselesi sebebiyle eşinin kardeşini vuran şüpheli, çıkarıldığı mahkemece ev hapsiyle cezalandırıldı.

ASAYİŞ

Sakarya’da bir kişi silahla oynarken, akrabası olduğu öğrenilen 37 yaşındaki adamı göğsünden vurarak yaraladı.

ASAYİŞ

Sakarya’da yolun karşısına geçmek isteyen 48 yaşındaki adam, alkollü bir şahsın kullandığı aracın çarpması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti.

ASAYİŞ

Sakarya'da 1 kişinin silahla vurulması olayına ilişkin gözaltına alınan 3 kişiden 1'i çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da 18 yaşındaki genç bir kız, kıskançlık sebebiyle tartıştığı erkek arkadaşını bıçaklayarak yaraladı.

ASAYİŞ

Sakarya'da dayısı tarafından darp edilen ve hastaneden taburcu edildikten sonra hayatını kaybeden gencin ölümüne ilişkin şüpheli dayı tutuklandı.

/**/