Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Milletvekili adayları Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya ile birlikte mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Yüce, Türkiye Yüzyılı’nın Sakarya’sını birlikte inşa edeceklerinin altını çizerek, vatandaşların Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerinin çok önemli olduğunu vurguladı. Yüce, Sakarya’nın Türkiye Yüzyılı hedefleri için omuz omuza yürüyüşünü sürdürdüğünü ifade etti.

İYİ Parti de OHAL ilan edildi! İYİ Parti de OHAL ilan edildi!

baskan_yuce_derkenkirinda_vatandaslarla_bulustu (2)
"ÜLKEMİZİN NEREDEN NEREYE GELDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ"
14 Mayıs’ta Türkiye ve dünya mazlumları için çok önemli bir seçimin gerçekleştirileceğini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda ülkemiz makus talihini kırarak, oyunları, çeşitli badireleri birlik ve beraberliğiyle atlatarak bugünlere geldi. Ülkemizin, şehirlerimizin nereden nereye geldiğini çok iyi biliyoruz. Savunma sanayinde, enerjide, sağlıkta, ulaşımda ve çeşitli alanlarda gerçekleşen atılımlar, Türkiye Yüzyılı hedeflerimizin nişanesi, yürüyüşümüzün yapı taşlarıdır. İnşallah hep birlikte 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde destekleyerek, ülkemizi eski günlerine döndürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Çok kısa bir süre kaldı. Allah’ın izni, milletimizin ferasetiyle 14 Mayıs’ta yeni bir zafer kazanacağız” dedi.

baskan_yuce_derkenkirinda_vatandaslarla_bulustu (3)
"REFERANSIMIZ ESER VE HİZMETLERİMİZDİR"
AK Parti kadrolarının en önemli referansının 21 yılda yapılan eser ve hizmet siyaseti olduğunu vurgulayan Başkan Ekrem Yüce, “Seçimlerin ardından da icraatlarımız tüm hızıyla devam edecek. Dernekkırıda bu hizmet yolculuğunda payına düşeni elbette alacak. Dernekkırı mahallemizin doğal gaz talebi var. Hiç endişeniz olmasın, bu konuda gerekeni yapacağız. Hep birlikteyiz,  yine bir arada olacak, dertleşecek, istişare kültürü ile en iyisini bulmaya gayret göstereceğiz. Ev sahipliğiniz, güleryüzünüz, misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum Rabbim muhabbetimizi, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

baskan_yuce_derkenkirinda_vatandaslarla_bulustu (1)