DERİN BİR HÜZNE BOĞDU
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç Salı günü makamındayken kalp krizi geçirdi. Belediyeye gelen sağlık ekipleri tarafından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Başkan Kılıç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Başkan Kılıç’ın ölümü ailesinin yanı sıra Sakarya halkını ve siyaset camiasını da derin bir hüzne boğdu. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever de görevi başında kalbine yenilen başkan Kılıç ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden duygulandıran bir paylaşım yaptı.

AW919592_02
DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM
Başkan Tever yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
“Doğrusu biz Allah’a aidiz ve kuşkusuz O’na döneceğiz.” Bakara | 156. Ayet Canım Abim; hayatı boyunca ahlak, erdem ve sadakati kendisine şiar edinmiş münevver bir şahsiyetti. Çevresindeki tüm insanların dertleri ile dertlenmiş, üzerine aldığı vazifeleri her zaman emanet bilinciyle omuzlamıştı. Biz şahidiz ki Fevzi Kılıç, samimi bir dost, liyakatli bir yönetici ve ahlaklı bir Müslümandı. Yine şahitlik ederiz ki güler yüzü ve alçakgönüllülüğü ile şehrimize değer katan bir ağabeyimizdi. Abimizi kelimelerle anlatmak, bu satırlara sığdırmak mümkün değil! Bundan sonraki yaşamımızda bize düşen öncelik, öğrettiklerini ve yaşanmışlıklarını hayatımızın her anında uygulamak olacaktır. Biz kendisinden önce abiliği sonra başkanlığı öğrendik! Bana ‘Yunusum’ değişini ömrüm boyunca unutmayacağım. Rabbim rahmeti ile muamele eylesin. Mekânın cennet olsun canım abim…”

Kritik güzergah yepyeni bir yüze kavuşuyor Kritik güzergah yepyeni bir yüze kavuşuyor