MAHALLELİLER İLE BULUŞUYOR
Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şengül, STK ve esnaf ziyaretleri ile başlayan programlarına gün içerisinde ev toplantıları ve hane ziyaretleri ile devam ediyor. Başkan Şengül, akşamları ise kahve ziyaretlerinde mahalleliler ile buluşuyor.

Başkan Rahmi̇ Şengül Mahallelere Müjdeyle Gi̇di̇yor (1)
CUMHUR İTTİFAKI
Ziyaretlerde Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül’e AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, meclis üyeleri ve parti yöneticileri de eşlik ediyor. Başkan Şengül, Cumhur İttifakı olarak Erenler’de birlik ve beraberlik içerisinde en yüksek oyu almak için çalıştıklarını vurguluyor.

Başkan Rahmi̇ Şengül Mahallelere Müjdeyle Gi̇di̇yor (10)
DOĞALGAZ MÜJDE
Yazılı ve Ekinli Mahallelerini ziyaret eden Başkan Rahmi Şengül, “Bu akşam AGDAŞ yetkililerimiz ile buradayız. Horozlar, Yazılı ve Ekinli Mahallelerimize doğalgazın gelmesi için AGDAŞ ile girişimlerde bulunmuş ve ciddi mesafe kat etmiştik. Horozlar Mahallemizde doğalgaz çalışmaları başladı ve hızlı şekilde devam ediyor” dedi.

Başkan Rahmi̇ Şengül Mahallelere Müjdeyle Gi̇di̇yor (5)
SOSYAL ALANLAR
Başkan Şengül, “1 Mart 2024 tarihi ile de inşallah Yazılı Mahallemizde doğalgaz için AGDAŞ ile ilk kazmayı vuruyoruz. Akabinde çalışmamız Ekinli Mahallemizde devam edecek. Tabiki de mahallelerimizde çalışmalar bunlar ile sınırlı kalmayacak, yeni sosyal alanlar başta olmak üzere birçok çalışmayı hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Rahmi̇ Şengül Mahallelere Müjdeyle Gi̇di̇yor (3)
TEŞEKKÜR
Başkan Şengül, “Bizleri gittiğimiz her mahallemizde bağrına basan hemşehrilerimize, muhtarlarımıza ve partimizin mahalle temsilcilerine teşekkür ediyorum. Biz sizlere söz veriyoruz. Biz Erenler’imiz için durmadan ve yorulmadan aşk ile çalışacağız. Çalışmaların güzel ilçemiz Erenler’imize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.