Başkan Yıldız esnaf buluşmalarına devam ediyor Başkan Yıldız esnaf buluşmalarına devam ediyor

Her fırsatta kan bağışının önemine vurgu yapan, kan bağışının acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan ve düzenli kan bağışında bulunan Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, "Birbirimize candan bağlıyız" diyerek, Kızılay Kan Merkezi ile ortaklaşa bir çalışmaya imza attı.

Baskan Osman Celik Kan Bagisi Destek (2)
KAMPANYA GÜN BOYU SÜRECEK
Serdivan Belediyesi önünde kurulan kan bağış aracında belediye personeli ile birlikte kan bağışında bulunan Başkan Çelik, kan bağış aracının gün boyunca belediye hizmet binası önünde olacağını belirterek, tüm Serdivan halkını kan bağışında bulunmaya davet etti.

Baskan Osman Celik Kan Bagisi Destek (3)
“KAN ACİL DEĞİL SÜREKLİ İHTİYAÇTIR”
Herkesin bir gün kana ihtiyacı olabileceğini belirten Belediye Başkanı Osman Çelik, “Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Tek kaynağı insan olan kan, bir gün bize veya bir yakınımıza lazım olabilir. Kan bağışına dikkat çekmek adına Kızılay Kan Merkezi ile ortak bir çalışmaya imza attık. Belediye hizmet binamızönünde kurulan kan bağış aracı ile Kızılay Kan Merkezi gün boyu burada sizleri, kan bağışına bekliyor olacak.Unutmayalım ki kan, en önemli yaşamsal ihtiyaçtır.Kıymetli Serdivan halkını bugün kan bağış kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.