İstiklal Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Osman Çelik, vatandaşlar tarafından coşku ve samimiyetle karşılandı.

İl Başkanı Bayar’dan Başkan Dinç’e ziyaret İl Başkanı Bayar’dan Başkan Dinç’e ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen gecede projelerini anlatan Başkan Adayı Çelik, vatandaşlardan gelen soruları yanıtladı.

Baskan Adayi Kocacik Mahalle Ziyareti (3)
"ÖNCE İNSAN PRENSİBİYLE HAREKET EDİYORUZ"
Karşılıklı öneri ve fikirlerin konuşulduğu hem esnafların hem de vatandaşların büyük ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Adayı Çelik, “Serdivanımızda birlikte yaşadığımız, bu caddeleri, sokakları paylaştığımız, yaşam alanlarında hemhal olduğumuz her bir hemşehrimiz kıymetlimizdir. Hizmetlerimizi ‘Önce İnsan’ prensibi ile sizler için üretiyoruz. Sizin memnuniyetiniz, bizim en büyük başarımız olacaktır.İnsan odaklı hazırladığımız projelerimizle afetlere karşı yaptığımız hazırlıklardan spor ve sanat merkezlerimize, sağlık ve turizmle ilgili yapılacak yeniliklere, yeşil alan çalışmalarına kadar her biriyle hemşehrilerimizin refahını düşünüyoruz.” dedi.

Baskan Adayi Kocacik Mahalle Ziyareti (1)
"HEMŞEHRİLERİMİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİN GÜCÜNÜ GÖSTERİYOR"
Vatandaşlardan gelen görüş ve önerileri not ederek katılımlarından dolayı teşekkür eden Çelik, “Bu akşam vatandaşlarımız bizlere çok güzel bir akşam yaşattı. Programlarımıza katılan mahalle sakinlerimiz birlik ve beraberliğin gücünü bizlere gösterdi. Halkımız karar verdiyse biz de buradayız. Yanımızda olan Mahalle sakinlerimize bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.
Baskan Adayi Kocacik Mahalle Ziyareti (2)