Düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ile Recep Uncuoğlu, 23. Dönem Milletvekili Recep Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Necdet Tömekçe ile Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Mustafa Ak, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe başkanları, Adapazarı teşkilatının kuruluşundan bu yana yönetiminde görev almış isimler ve çok sayıda parti mensubu katıldı.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (6)
Aile buluşması
64. Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, “Bugün burada büyük bir aile buluşmasına ev sahipliği yapmaktan son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. 20 yılı aşkın süredir milletin gönlüne taht kurmuş ve girdiği her seçimi kazanmış AK Parti’mizin kültüründe işte bu birlik, beraberlik ve kardeşlik iklimi var. Tüm dava arkadaşlarıma bu kardeşlik ortamı için teşekkür ediyorum” dedi.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (5)
“Adapazarı aşkımız için durmak yok”
Başkan Aydın, “Ülkemizin kalkınmasını içine sindiremeyen şer odaklarının nasıl çalıştığını hepimiz biliyoruz. Muhalefet ve dış destekçileri 2023 seçimlerinde galip gelmek için her yolu deniyorlar. Buradan ilan ediyoruz. Asla başaramayacaklar! Ülkemiz tarihinin belki de en önemli seçimi olacak olan 2023 seçimlerinde el ele, gönül gönüle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’mize destek olacağız.Sizlerin gayreti, Allah’ın izni ile bu ülkeyi asla karanlık günlere geri döndüremeyecekler! İşimiz vaktimizden çok; Adapazarı aşkımız, Türkiye sevdamız için durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (1)
“Zafer Türkiye’nin olacak”
Programda konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ise, “Adapazarı’nın AK kadınları olarak sokak sokak, hane hane geziyor, AK davamızı anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımız AK Parti’mizin kuruluşundan bu yana 2023’ü hedef olarak gösteriyor. 2023’ün önemini biliyoruz. Zafer Türkiye’nin olacak inşallah” derken; İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ise “Gençlik olarak bizim bir derdimiz var. Bu dert ile dertleniyor, ülkemize güzel bir gelecek hazırlama adına canla başla çalışıyoruz. Bu yolda bizlere destek olan büyüklerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (4)
“84 Mahallemize hizmet ediyoruz”
Teşkilat mensuplarına belediye hizmetlerini anlatan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da, “Hamdolsun Adapazarı’nda işler yolunda. 84 mahallemizin tamamına hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Önümüzdeki dönemde birçok projemizin açılışını hep birlikte gerçekleştireceğiz. Teşkilatımızla, Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekillerimizle, İl Başkanlığımız ve Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde çalışıyoruz” şeklinde konuşurken Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Necdet Tömekçe, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Adapazarı’nda 40’tan fazla önemli projeyi hayata geçirdik. Adapazarı için vizyon projelerimiz de devam ediyor” diyerek ilçede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili detay verdi.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (7)
“Adapazarı birlik ve beraberliğini koruyor”
AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Kuruluşundan bu yana iktidarda olan AK Parti’mizin bu başarısında bugün burada bulunan kardeşlik ruhu var. Görüyorum ki Adapazarı teşkilatımız birliğini, beraberliğini ve kardeşliğini koruyor. İlçe Başkanımız ve ekibini kutluyorum” dedi. Milletvekili Uncuoğlu ise, “AK Parti olarak hayata geçirdiğimiz projeler AK Parti öncesinde hayal bile edilemezdi. Milletimiz bunun farkında. Bizler de durmaksızın çalışmaya devam edeceğiz. 2023’te 2053’te 2071’de bizim olacak” şeklinde konuştu.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (2)
“2023’te birinci olacağız”
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “12 milyondan fazla üyesi ile AK Parti’miz Türkiye’nin en güçlü siyasi partisi konumunda. Bu gücümüzü daha da katlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İl ve ilçe teşkilatlarımızla dört koldan bu memleket için sahadayız. Tüm dava ve yol arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Sahada Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’mize karşı olan teveccühü görünce şevkimiz artıyor. İnşallah Sakarya 2023’te rekor kırarak tüm iller arasında en çok oy alan il olacak” ifadelerini kullandı.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (8)
“Uykuları Kaçacak!”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ise programda yaptığı konuşmada, “Saha çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Siz bakmayın muhalefetin algı yapmaya çalıştığına, sahada hiçbir sorun yok. Milletimiz AK Parti’ye gönülden bağlı. Elimde Sakarya’ya ilişkin bir anket var. Geçtiğimiz Haziran ayına ait bir anket. Emin olun algı yapmaya çalışan o karşıtların uykuları kaçacak” dedi.

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (9)

ak_parti_adapazari_danisma_meclisi (3)